Webform Email Reply (3.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: From
kk: Кімнен

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Reply
kk: Жауап беру
