Webform Email Reply (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು
