Webform Email Reply (3.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Email
ku: ئیمێل

en: From
ku: له‌لایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
