Webform Email Reply (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Email
mn: Имэйл

en: Send
mn: Илгээх
