Webform Email Reply (3.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: From
nn: Frå

en: Reply
nn: Svar
