Webform Email Reply (3.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: Attachment
pt: Anexo

en: From
pt: De

en: Send
pt: Enviar

en: Webform
pt: Formulário

en: Reply
pt: Responder
