Webform Email Reply (3.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Attachment
ru: Вложение

en: From
ru: От

en: Send
ru: Отправить

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Reply
ru: Ответить
