Webform Email Reply (3.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Reply
ta: மறுமொழி
