Webform Email Reply (3.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: From
th: จาก

en: Send
th: ส่ง

en: Reply
th: ตอบ
