Webform Email Reply (3.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Attachment
uk: Долучення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: From
uk: Від

en: Send
uk: Надіслати

en: Webform
uk: Вебформа

en: Reply
uk: Відповісти

en: Webform Email Reply
uk: Вебформа: Відповідь електронною поштою
