Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Replies
bs: Odgovori

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Attachment
bs: Prilog

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Send
bs: Pošalji

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke

en: Thread
bs: Niz

en: Reply
bs: Odgovori
