Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Attachment
et: Manus

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Send
et: Saada

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Messages
et: Sõnumid

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Changed
et: Muudetud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Thread
et: Lõim

en: Reply
et: Vasta

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Submission
et: Vastus
