Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
