Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Sender name
ga: Seoltóir
