Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha11) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
