Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha11) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Attachment
tr: Ek

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Send
tr: Gönder

en: Recipient
tr: Alıcı

en: here
tr: buraya

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Messages
tr: İletiler

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Changed
tr: Değişti

en: Thread
tr: Başlık

en: Reply
tr: Yanıtla

en: Type:
tr: Tür:

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Submission
tr: Gönderim
