Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Replies
am: ምላሾች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Active
am: ገባሪ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
