Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Send
el: Αποστολή

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Thread
el: Νήμα

en: Reply
el: Απάντηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Webform submission
el: Υποβολές Webform

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα
