Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Replies
id: Balasan-balasan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Attachment
id: Lampiran

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Recipients
id: Penerima

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Send
id: Kirim

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Display name
id: Nama tampilan

en: Changed
id: Berubah

en: Thread
id: Percakapan

en: Reply
id: Balas

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Sender name
id: Nama pengirim
