Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
