Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Replies
ur: جوابات

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Active
ur: فعال

en: Authored on
ur: تصنیف بر
