Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Send
ast: Unviar

en: Authored on
ast: Autoría en
