Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: To
bn: বরাবর

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
