Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (37 entries)

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Replies
es: Respuestas

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Attachment
es: Adjunto

en: Mail
es: Correo

en: Created
es: Creado

en: Active
es: Activo

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Sender
es: Remitente

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Send
es: Enviar

en: here
es: aquí

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Messages
es: Mensajes

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: Changed
es: Modificado

en: Threads
es: Hilos o conversaciones

en: Thread
es: Hilo

en: Reply
es: Respuesta

en: Type:
es: Tipo:

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Notification
es: Notificación

en: Default subject
es: Asunto predeterminado

en: Webform submission
es: Envío de formulario

en: Sender name
es: Nombre del remitente

en: Submission
es: Envío
