Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Replies
is: Svar

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Mail
is: Teldupostur

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Recipients
is: Móttakarar

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Reply
is: Svar

en: Machine name
is: Maskinnavn
