Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Replies
fil: Mga tugon

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Reply
fil: Tugon
