Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Replies
hr: Odgovora

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Attachment
hr: Prilog

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Send
hr: Pošalji

en: here
hr: ovdje

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Messages
hr: Poruke

en: Thread
hr: Niz

en: Reply
hr: Odgovor

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
