Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Replies
is: Svör

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Send
is: Senda

en: Display name
is: Birta nafn

en: Thread
is: Þráður

en: Reply
is: Svara

en: Sender name
is: Nafn sendanda
