Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Replies
eo: Respondoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Reply
eo: Respondu
