Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
