Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon
