Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Replies
ja: 返信

en: Remove
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Attachment
ja: 添付

en: Mail
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Recipients
ja: 受信者

en: Sender
ja: 送信者

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: here
ja: こちら

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Messages
ja: メッセージ

en: Display name
ja: 表示名

en: Changed
ja: 変更済

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Thread
ja: スレッド

en: Reply
ja: 返信

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Notification
ja: 通知

en: Default subject
ja: デフォルトの件名

en: Webform submission
ja: ウェブフォームへの送信内容

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Submission
ja: 送信
