Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
