Webform Entity Handler (2.0.2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: States
hi: अवस्थाएं

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: State
hi: अवस्था

en: External
hi: बाहरी

en: Operation
hi: काम

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Entity
hi: इकाई

en: Locked
hi: अवरोधित

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: New revision
hi: नए संशोधन
