Webform Entity Handler (2.0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
