Webform Entity Handler (2.0.4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: New revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ជា​ថ្មី
