Webform Entity Handler (2.0.4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: States
pl: Statusy

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: State
pl: Stan

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Operation
pl: Czynność

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Entity
pl: Encja

en: Completed
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Skip
pl: Pomiń

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Locked
pl: Zablokowany

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: New revision
pl: Nowa wersja

en: Converted
pl: Skonwertowano

en: Create a new entity
pl: Stwórz nową encję
