Webform Entity Handler (2.0.4) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: States
ro: Stări

en: Field name
ro: Nume câmp

en: State
ro: Status

en: External
ro: Extern

en: Operation
ro: Operație

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Entity
ro: Entitate

en: Completed
ro: Finalizată

en: Skip
ro: Sari peste

en: Execute
ro: Execută

en: Locked
ro: Blocat

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: New revision
ro: Revizie nouă

en: Null
ro: Nul
