Webform Entity Handler (2.0.4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: States
gl: Estados

en: Field name
gl: Nome de campo

en: State
gl: Estado

en: External
gl: Externo

en: Operation
gl: Operación

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Entity
gl: Entidade

en: Completed
gl: Completado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Execute
gl: Executar

en: Locked
gl: Bloqueado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: New revision
gl: Nova revisión

en: Converted
gl: Convertida
