Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Total
pl: Razem

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Limits
pl: Limity

en: Webform
pl: Formularz

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Progress
pl: Postęp

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości
