Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Total
uk: Всього

en: Remaining
uk: Залишилось

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Limits
uk: Межі

en: Webform
uk: Вебформа

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Element
uk: Елемент

en: Message display
uk: Відображення повідомлень

en: Progress
uk: Поступ

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: Limit settings
uk: Налаштування ліміту

en: Validation error message
uk: Повідомлення про помилку перевірки

en: Limit reached behavior
uk: Поведінка при досягненні межі

en: '@element_key' is missing.
uk: "@element_key" відсутній.

en: Leave blank to hide this message.
uk: Залиште поле порожнім, щоб приховати це повідомлення.

en: Do not display a message
uk: Не відображати повідомлення

en: Placeholder help
uk: Довідка про заповнювач

en: The following placeholders can be used:
uk: Можна використовувати такі заповнювачі:
