Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Total
et: Kokku

en: N/A
et: Puudub

en: Limit
et: Limiit

en: Webform
et: Veebivorm

en: - Select -
et: - Vali -
