Webform extra field (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
