Webform extra field (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entities
sv: Objekt
