Webform extra field (2.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entities
ja: エンティティ
