Webform Gigya (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: External
nl: Extern

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
nl: Gebruik [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] om platte tekstwaarden te krijgen.
