Webform Gigya (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: External
fr: Externe

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Development settings
fr: Paramètres de développement

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
fr: Utiliser [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] pour obtenir des valeurs en texte brut.
