Webform global purge (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Text
ar: نص

en: days
ar: أيام

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Information
ar: معلومات

en: About
ar: حول

en: Text format
ar: تنسيق النص
