Webform global purge (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Text
el: Κείμενο

en: days
el: ημέρες

en: Information
el: Πληροφορίες

en: About
el: Περί

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
