Webform global purge (1.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Text
et: Tekst

en: days
et: päeva

en: Webform
et: Veebivorm

en: Information
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Text format
et: Tekstivorming
